מחפשים מקום מיוחד
לאירוע שלכם?
אתם רק תשאירו פרטים ואנחנו
נדאג לכל השאר...כתוב לנו

אירועים באוירה כפרית

מסעדת ביסטרו עונתית, בהובלתו של השף שאול קויפמן. לאחר כעשור במטבחי העילית של מיטב השפים בתל אביב (יונתן רושפלד, תומר טל, תומר אגאי) במגוון תפקידים תפעוליים וניהוליים, שאול חוזר לקיבוץ בו גדל ומבשל קצת אחרת. בקיבוץ חצור, על חורבות הסילו הישן, בו שכן מועדון הרוק המיתולוגי ה"מטרוק". מטבח ים תיכוני, מקומי, עונתי ומודרני באווירה משוחררת ושמחה.
בעזרת שילוב של טכניקות בישול קלאסיות עם חומרי גלם מקומיים ואזוריים, שאול מביא איתו לאזור הדרום את הטאץ' התל-אביבי. חומר הגלם הוא ה"אני מאמין" שלנו. נטול פילטרים. מרגע הבחירה והליקוט, דרך הטיפול הייחודי לכל ירק, פרי, דג או בשר ועד לצורת ההגשה ומנעד הטעמים.

המוזיקה היא המלווה המושלמת לאוכל. אנחנו ממשיכים את מסורת ה"מטרוק" ומחברים בין מוזיקה טובה לאנשים. מוסיפים את האוכל שלנו, את היין שאנחנו אוהבים לשתות ושירות טוב. במסעדה יש ערבי קונספט קולינריים, הופעות ואירועי בוטיק פרטיים וייחודיים.

מחפשים מקום מיוחד לאירוע שלכם?

גלריית תמונות

גן כפרי

עד 500 מוזמנים

גן ממוזג

עד 220 מוזמנים

חדר פרטי

עד 60 מוזמנים

מה מספרים עלינו

...אלו היו שתי עיקריות שהמחישו בבירור שעל ההגה מופקד איש מקצוע שיודע היטב את מלאכתו. אי אפשר היה לטעות בהשפעה הדומיננטית: קויפמן מביא בבירור לביסטרוק את רוח סנטה קתרינה, עם תנור עצים שעובד שעות נוספות....

walla news 20.06.2019

great food, great vibe, best Somalia in town !!!!

‏שרון נגלר 07.12.2018

מקום מדהים בלב הקיבוץ, מצוין לאירועים, הופעות

א. אקו 10.8.18

איפה אנחנו


קיבוץ חצור

טלפון: 058-6757087
מייל: bistrockhatzor@gmail.com
עזרה זקוק לעזרה?

מחפשים את המקום המושלם לאירוע
?שלכם

:כל שעליכם לעשות, זה ללחוץ כאן, והשאר עלינו
חייגו אלינו
:מעדיפים להשאיר לנו פרטים? אפשר כאן
:מעוניינים לחזור לאתר, לחצו כאן
חזור לאתר